Aukcja z gwiazdą - zobacz listę przedmiotów

Gorąco zachęcamy do udziału w Aukcji z Gwiazdą, którą prowadzi znany i lubiany aktor Andrzej Precigs. Aukcję zaczynamy o godz. 18.00 (po koncercie Włodka Pawlika Honorowego Obywatela Podkowy Leśnej, na który zapraszamy o godz. 17.00). Koncert i aukcja odbywają się w ramach Finału WOŚP w Podkowie Leśnej w niedzielę 14.01.2018., dzięki wspaniałym artystom, którzy ofiarowali swoje prace. Zapraszamy do licytowania prac, mając nadzieję na Państwa hojność - CKiIO, Podkowa Leśna, ul. Świerkowa 1.

Licytować będzie można następujące przedmioty:

1. „Tulipany” - obraz autorstwa Beaty Murawskiej podkowiańskiej malarki, kolorystki ze specjalną dedykacją dla WOŚP Jerzego Owsiaka; olej/płótno, wymiary: 50 cm x 50 cm

2. " Purezento" - najnowsza książka Joanny Bator, pisarki, publicystki. (od niedawna mieszkanki Podkowy Leśnej) z jej autografem dedykacją dla WOŚP.

3. Obraz autorstwa Beaty Gralewskiej, podkowiańskiej artystki; olej/płótno, wymiary: 29,5 cm x 24 cm

4. „Akt” - grafika autorstwa Wiesława Sykuły, rysownika, malarza i rzeźbiarza,
papier/tusz; wymiary: 47 cm x 65 cm

5. Porcelanowa rzeźba jeźdźca na koniu podczas skoku - Fabryka Porcelany Ćmielów. Własność Krystyny i Daniela Olbrychskich. Rzeźba sygnowana podpisem Daniela Olbrychskiego i jego dedykacją dla WOŚP 2018 ; wymiary: 50 cm wysokość, podstawa rzeźby 17 cm x 18 cm szerokość

6. Rysunek Mariusza "Wilka" Wilczyńskiego, wybitnego reżysera animacji, malarza, performera i scenografa. Praca powstała podczas próby generalnej performance’u Mariusza Wilczyńskiego, który odbył się 7.10.2017 r. w Smith Rafael Theatre w San Francisco . Rysunek z historią powstania i osobistą dedykacją autora dla WOŚP; papier/tusz, wymiary 100 cm x 70 cm

7. Zdjęcia portretowe Tomasza Stańki, światowej sławy jazzmana, twórcy hejnału Podkowy Leśnej, autorstwa wybitnego fotografika Czesława Czaplińskiego sygnowane autografami obu artystów; fotografia kolorowa/papier fotograficzny, wymiary: 40 cm x 30 cm

8. Szklana szabla z huty Krosno. Własność Akosa Engelmayera, byłego Ambasadora Węgier w Polsce, Honorowego Obywatela Podkowy Leśnej; szkło, dł. 76 cm

9. " Kobieta na schodach" - fotografia autorstwa Michała Konopki, studenta wydziału operatorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej, którego twórczość była prezentowana w CKiIO w cyklu Światło na Młodych; fot. Kolor, wymiary 40 cm x 30 cm

10. " Stacja" - fotografia autorstwa Michała Konopki , studenta wydziału operatorskiego Warszawskiej Szkoły Filmowej, którego twórczość była prezentowana w CKiIO w cyklu Światło na Młodych; fot. Kolor, wymiary 40 cm x 30 cm

11. "Podkowa Leśna 1925-2025. Sto opowieści + jedna" - książka prof. Andrzeja Tyszki socjologa kultury, publicysty, wykładowcy, mieszkańca Podkowy Leśnej z autografem i dedykacją dla WOŚP

WOSP aukcja przedmioty.jpg

Zobacz także
p w ś c p s n
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Godziny pracy biura:

Pon. - Pt.  10.00 – 18.00
Sob. - Nd.  w czasie imprez

ul. Lilpopa 18, 05-807 Podkowa Leśna
Tel.: 22 729 13 84,
fax 22 729 13 84 wew. 33
e-mail: info@ckiopodkowa.pl

oraz

ul. Świerkowa 1, 05-807 Podkowa Leśna
Tel.: 22 758 94 41

Nr konta: 47124063481111001021847049